Online hry, superhry, 1000her, hry online, hry zdarma, superhry, 1000her, online hry zdarma, hry online zdarma, hry zdarma, super hry, flash hry

☻Sportovní [24]

Nainstaluje Flash plugin

 
Nainstaluje Shockwave plugin
 
 

Lightning Brake (sportovní hry)
313.1KB

hodnocení: 10

V časovém limitu se pokuste splnit různé mise, které se odehrávají na kulečníkovém stole. Vždycky musíte do jamky uklidit kouli, která je lemována bílými proužky. Pozor však na chytlavost této výborně zpracované hry.

Harry Potter (sportovní hry)
405.8KB

hodnocení: 8

Harry Potter a legendární hra rychlých míčků a létajících košťat famfrpál k vám nyní přichází v online podobě. Dokážete odvrátit útoky vašeho protivníka a udržet na svých kruhových brankách čistá konta?

Yetisports - flamingo drive (sportovní hry)
1.3MB

hodnocení: 9

Tentokrát zavítáte s oblíbeným hrdinou Yeti na horkou poušť a vyzkoušíte si exotickou verzi golfu. Na pět pokusů musíte odpálit tučňáka do maximální vzdálenosti. Občas může Yetimu pomoci hadík nebo žirafa. Pokoří někdo redakční rekord 5353m? ;)

 
Pitchin Put Golf (sportovní hry)
377.1KB

hodnocení: 9

Další verze minigolfu nese název Pitchin Put Golf. Tentokrát se veškeré dění odehrává v místnostech obytného domu a hra tím získává na originalitě a zábavnosti. Dokážete uklidit všechny míčky pod stanovený limit?

Příběh žraloka (sportovní hry)
1.4MB

hodnocení: 10

Vyzkoušejte si velmi originální dostihové závody online! Ve hře Příběh žraloka si nejprve zvolte jednoho ze tří závodníků a pak už se jen pokuste dokončit závod s co nejlepším umístěním. Porazíte svoje soky hned na první pokus?

 
Blast Billiards (sportovní hry)
133.4KB

8

Blast Billiards je netradiční verze online karambolu pro jednoho hráče. Cílem hry je v časovém limitu uklidit všechny hrací koule ze stolu dříve než vybuchnou. V průběhu hry vám také nesmí do díry spadnout bílá hrací koule.
Tři na jednoho (sportovní hry)
462.1KB

hodnocení: 10

V období blížící se fotbalové euforie se můžete v online hře Tři na jednoho pokusit z pozice útočícího týmu překonat protivníkova brankáře s obráncem. Zpočátku se vám hra možná bude zdát složitější, chce to jen cvik ;)

Tenis (sportovní hry)
634.5KB

hodnocení: 10

Pro všechny sportovní nadšence a zvláště pro tenisové fandy přinášíme podařenou online verzi bílého sportu. Budete si moci zkusit hru v tréninkovém módu nebo se můžete rovnou bez zbytečného respektu pustit do velkého turnaje.

Atletika (sportovní hry)
701.3KB

hodnocení: 9

Zasportujte si v povedené verzi počítačového atletického meetingu, který se skládá ze čtyř kol. Bude vaší silnou stránkou běh na 100 metrů, skok do dálky, hod oštěpem nebo překážkový běh? Nejlepším hráčům se podaří zaběhnout stovku pod 10 sekund :)

3D Tenis (sportovní hry)
4.2MB
hodnocení: 10
Zasportujte si v dynamické hře s propracovanou grafikou 3D tenis. Pokuste se odehrávat míčky se správným timingem, abyste svého soupeře zaskočili silnými a přesnými údery. Budete vyznávat styl hry od základní čáry nebo se pokusíte zaútočit na sít
1  
2  
3