Online hry, superhry, 1000her, hry online, hry zdarma, superhry, 1000her, online hry zdarma, hry online zdarma, hry zdarma, super hry, flash hry

☻AKCNI [9]

Nainstaluje Flash plugin

 
Nainstaluje Shockwave plugin
 
 

Obrázek “http://www.herna.biz/games/akcni/1004/1004_1.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Popis hry: Tuhle hru jako by vyráběl sám Martin Bursík. V klidu si odpočíváte na krásném pustém ostrově, kde si zakládáte lesy a budujete krásnou přírodu. Jenomže po chvíli začnou přijíždět lodě plné inženýrů, kteří se snaží z ostrova udělat jednu velkou supermoderní továrnu. Je jen na vás, jestli před nimi ostrov ubráníte.
Obrázek “http://www.herna.biz/games/akcni/1047/1047_1.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Popis hry: Starring Oana je tajnou agentkou, která hraje hlavní roli v této povedené hře. Budete se s ní muset šikovně pohybovat, likvidovat nepřítele a hlavně splnit všechny mise.
Obrázek “http://www.herna.biz/games/akcni/1106/1106_1.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Popis hry: Z kokpitu vrtulníku si budete užívat následující hru. Na mateřské lodi vždy doplujete k nepřátelským pozicím a pak už musíte vzlétnout a splnit zadanou misi. Pokud vám dochází krev, nebo munice, musíte se vrátit zpět provést nezbytné opravy, dopnit munici a hurá znovu do boje. A to všechno musíte stihnout v časovém limitu.
Popis hry: Bubliny budou hrát hlavní roli v této krásné hře. Budete nimi střílet, v nich se schovávat a taky je sbírat pro posílení svého tanku. A když celou velkou bublinu vystřílíte a vysbíráte, vydáte se na jednu stranu do dalšího bublinového minisvěta.
Damn Birds (střílečky)
hodnocení: 9
Představte si, že jste socha v parku nebo na náměstí, kterou neustále obtěžují všeteční opeřenci a znečišťují ji svým trusem. Nyní však ve hře Damn Birds přišel soudný den a socha napůl ožila a navíc dostala k dispozici zbraň, aby si mohla se všemi ptáky vyřídit účty.
Popis hry: Říká se , že lež má krátké nohy, ale u zlodějů to určitě neplatí. S jedním takovým budete v této hře utíkat před muži zákona a snažit se utéct co nejdál. Pokud vám budou už moc nablízku, stačí rozbít nějakou překážku, která je zpomalí a vám dá šanci uniknout.